Kategorie
reklama

Ramoneski plus size – z czym ją nosić?

Kilka lat temu ramoneski ponownie podbiły świat mody. Element ubioru, tak popularny od lat sześćdziesiątych, został na moment zapomniany tylko po to, żeby powrócić z wielkim hukiem. Tak też się stało. Obecnie trudno nie minąć na ulicy choćby kilku osób noszących kurtkę w takim stylu. Ramoneski są idealnym dopełnieniem wielu stylizacji. Z czym najlepiej komponuje się tego typu kurtka?

Podstawa rockowej stylizacji

Nie trzeba być wielkim znawcą modowych trendów, aby wiedzieć, że w przeszłości ramoneski nosili głównie wielbiciele mocnego brzmienia. Obecnie rzadko się zdarza, żeby ktoś za pomocą swojego ubioru jednoznacznie identyfikował się z określoną grupą społeczną. Oczywiście są osoby, które poprzez swój wygląd wyrażają swoje preferencje muzyczne (i nie tylko), ale trudno nie zauważyć, że w ostatnich latach eksperci modowi stawiają na łączenie różnych stylów, co można śmiało określić mianem modowego eklektyzmu.

Ramoneski plus size to element ubioru, w którym z pewnością najlepiej poczują się miłośnicy starej, rockowej epoki. Styl rockowy szczególnie upodobały sobie hollywoodzkie gwiazdy. Wystarczy spojrzeć na ich uliczne stylizacje – ogromna część z nich nosi nic innego jak właśnie ramoneski. Taki styl jest seksowny, a jednocześnie komfortowy. Nadaje pewność i charakteru osobie, która reprezentuje.

Ramoneski i sukienki – czy to dobre połączenie?

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie odważyłby się włożyć stylizacji składającej się z sukienki i ramoneski. Dla wielu osób te dwa elementy ubioru zwyczajnie się gryzą i nie ma sposobu na to, aby sprawnie je połączyć. Tymczasem połączenie ramoneski plus size z sukienką to obecnie najlepsze, najbardziej stylowe i efektowne połączenie.

W obecnym świecie gdzie króluje eklektyzm, łączenie ze sobą skrajności jest naprawdę ciekawe i efektowne. Nic więc dziwnego, że współczesne kobiety decydują się na włożenie subtelnej, zwiewnej sukienki, którą uzupełniają rockową ramoneską. Najbardziej odważne są jednak te panie, które taką stylizację dopieszczają ciężkimi butami. Jest to wyjątkowo efektowna stylizacja, choć dla wielu będzie opcją zbyt odważną. Warto jednak czasem poeksperymentować i pobawić się modą – być może w trakcie tych eksperymentów odnajdziemy swój jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny styl.

Ramoneska jest ponadczasowym, uniwersalnym elementem ubioru, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Różnorodność stylizacji, które można stworzyć z jej pomocą, sprawia, że ramoneska staje się niezwykle wszechstronną kurtką, która znajdzie swoje zastosowanie w wielu różnych wydaniach.