Kategorie
Porady

Reklamowe torby termoizolacyjne na jedzenie

Sprzedajesz w swoim sklepie produkty chłodzone albo mrożone? A może prowadzisz lokal gastronomiczny? Chcesz wybrać się na piknik? W takim przypadku warto zainwestować nie tylko w zwykłe reklamówki, ale również w torby termoizolacyjne na jedzenie!

Czym są torby termoizolacyjne na jedzenie?

Zwykłe torby, na przykład z folii czy tkaniny, nie posiadają właściwości termoizolacyjnych. Oznacza to, że umieszczone w nich produkty o niskich lub wysokich temperaturach nie będą mogły utrzymać ich na dłuższy czas.

Aby umieszczone w torbie produkty mogły pozostać chłodne lub ciepłe na dłużej, konieczna jest termoizolacja. W tym celu stosowane są specjalne torby termoizolacyjne, które ze względu na swoją budowę nadają się do przechowywania i przenoszenia różnych produktów spożywczych wymagających utrzymywania w optymalnej temperaturze.

Rodzaje toreb termoizolacyjnych

W użyciu znajdują się obecnie różne torby termoizolacyjne, które mogą być dobrane indywidualnie do rodzaju produktów przechowywanych w ich środku, a także do czasu termoizolacji, czyli utrzymywania produktów we właściwych dla nich warunkach.

Najtańsze i najprostsze to torby termoizolacyjne na jedzenie https://kompol.pl/kategoria-produktu/torby-termoizolacyjne/ wykonane z folii. Są one wykonane z folii wyróżniających się właściwościami termoizolacyjnymi – są one grubsze od zwykłych folii, a także mają zapięcia, które zapobiegają wychładzaniu się lub nadmiernemu przegrzewaniu produktów.

Drugi rodzaj toreb to już torby sztywne, przypominające najczęściej torby do noszenia na ramię lub też w ręce. Zaliczają się do nich również plecaki. Takie torby termoizolacyjne na jedzenie są solidniejsze, dlatego mogą wytrzymać na dłużej. Najczęściej wykonane są z materiałów o podwójnych ściankach, więc jeszcze lepiej chronią przed zmianami temperatur. Można także dodawać do nich zamrożone wkłady, gdy konieczne jest utrzymanie temperatury na niskim poziomie. Takie torby mogą być używane również podczas pikników, przy transporcie jedzenia podczas nadmiernie chłodnych lub ciepłych dni, a ponadto przez dostawców posiłków, na przykład restauracje, bary, firmy cateringowe.

Gdzie kupić torby termoizolacyjne z logo?

Obecnie można zakupić także torby termoizolacyjne na jedzenie uzupełnione o dekoracyjne logo firmy umieszczone w widocznym miejscu. Dzięki temu takie torby wyróżniają się nie tylko swoim oryginalnym wyglądem, ale także mogą być one elementem marketingowym.

Wysokiej jakości torby termoizolacyjne na jedzenie w wielu wariantach, także z opcją wykonania logo, można zamawiać obecnie w sklepach internetowych oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.