Kategorie
reklama

Centrum handlowe Tychy

Gdzie wybrać się na zakupy w Tychach? Tylko do centrum handlowego Mercado Park, które położone jest w niezwykle dogodnej lokalizacji, tuż przy trasie Katowice – Bielsko-Biała. To miejsce przyjazne zarówno dla tych, którzy uwielbiają długie i niespieszne zakupy, jak również dla osób preferujących szybki shopping. W centrum Mercado Park można zrobić zakupy, zjeść coś pysznego, załatwić mnóstwo ważnych spraw, spotkać się z przyjaciółką lub wybrać na rodzinną eskapadę do sklepów.

Centrum handlowe Tychy Mercado Park – lokalizacja

Tychy są miastem, które prężnie się rozwija, oferując swoim mieszkańcom coraz więcej możliwości i wygód. To właśnie powstałe niedawno centrum Mercado Park jest jedną z inwestycji, o których zwyczajnie musi dowiedzieć się każdy mieszkaniec Tychów. Nowoczesne centrum handlowe położone w dogodnej lokalizacji, jest świetnie skomunikowane z dużymi osiedlami mieszkaniowymi, jak również terenami rekreacyjnymi w mieście. I chociaż nie leży w centrum Tychów, w samym sercu miasta, do centrum z łatwością można dotrzeć z każdego zakątka. Potwierdzają to chętnie przyjeżdżający tutaj mieszkańcy, którzy wybierają się do Mercado Park na zakupy mniejsze i większe. Wreszcie, z łatwością można dojechać tutaj skręcając z trasy biegnącej z Katowic do Bielska-Białej. To idealny punkt, aby zatrzymać się i zrobić zakupy przed wyprawą w Beskid Śląski.

Mercado Park punkty usługowe

Nowoczesne centrum handlowe wcale nie musi być ogromne, aby zaspokajać różnorodne potrzeby klientów. W Mercado Park każdy znajdzie rzeczy codziennego użytku, artykuły spożywcze, dekoracje do domu. Asortyment, który oferujemy w naszym centrum handlowym jest bardzo bogate, dlatego to właśnie do nas zaglądają mieszkańcy, którzy chcą na szybko załatwić sprawunki i kupić potrzebne rzeczy. A gdy podczas zakupów pojawi się ochota na coś pysznego do zjedzenia lub wypicia, nie ma problemu! Na terenie centrum znajduje się restauracja oraz sala przyjęć okolicznościowych, w której można zorganizować miłe spotkanie rodzinne lub imprezę firmową.

Filozofia Mercado Park

Towarzyszy nam filozofia, by upraszczać życie mieszkańców i oferować im miejsce, w którym mogą szybko i sprawnie załatwić swoje ważne sprawy. Wszystko pod jednym dachem, w jednym miejscu, do którego wygodnie można podjechać samochodem i zaparkować. Sympatyczna obsługa we wszystkich punktach sklepowych i usługowych, przyjemne wnętrze, wygodna lokalizacja i funkcjonalne rozmieszczenie sklepów zachęcają i zapraszają do zrobienia u nas zakupów. Mercado Park zwyczajnie trzeba odwiedzić.